آراد برندینگ
خانه / کالسکه / ارزانترین قیمت فروش ست کالسکه مرغوب در بازار

ارزانترین قیمت فروش ست کالسکه مرغوب در بازار

ارزانترین قیمت فروش ست کالسکه با کیفیتی باور نکردنی و امکاناتی استثنایی را با ما تجربه کنید. ست های کالسکه و کریر از اولین خرید های پدر و مادر ها برای نوزاد خود است که به ویژه در یکی دو سال ابتدایی تولد بسیار پر کاربرد است.

ارزانترین قیمت فروش ست کالسکه مرغوب در بازار

ارزانترین لیست قیمت فروش کالسکه

ارزانترین لیست قیمت فروش کالسکه یکی از خرید های لذت بخش و خاطره انگیز برای والدین، خرید سیسمونی برای نوزادشان است. تهیه یک سری از وسایل از ضروریات است و برای پدر و مادرها اولیت دارد. خرید کالسکه از جمله این موارد است. خرید ست کالسکه جابه جایی نوزاد را ایمن و راحت می کند. نوزادتان هر چه ماه های ابتدایی را پشت سر می گذارد و وزن بیشتری می گیرد و سنگین تر می شود قطعا بغل کردن آن برای مدت زیادی خسته کننده می شود.

خریدکالسکه و کریر به عنوان یک ست نوزادی از اولین خرید هایی است که پدر و مادر های باهوش به سراغ آن می روند. داشتن کالسکه جا به جایی کودکتان را سهل می کند و بدون آنکه فرزندتان از زمان زیادی در بغل بودن کلافه شود به آسودگی در کالسکه و به طور ایمن قرار می گیرد.

استفاده از کریر ایمنی کودکتان را در هنگام جابه جایی توسط ماشین فراهم می کند که نصب آن به روی صندلی ماشین خود و بستن کمربند مخصوص آن خیالتان آسوده می شود.

خرید برترین مدلهای کالسکه در ایران

خرید برترین مدلهای کالسکه در ایراناز انواع مدل های کالسکه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کالسکه های عصایی
  • کالسکه های تاشو
  • کالسکه های دوبل

مدل های نام برده شده از مدل ها پر تقاضا در بازار داخل است. متناسب با نیاز و راحتی خود می توانید از میان مدل های مختلف دست به انتخاب بزنید و لحظات شیرینی را با فرزند خود رقم بزنید.

کالسکه های عصایی وزن و حجم بیش تری دارند و مقاوم ترند و عمر بیشتری می کنندو کالسکه های تاشو یکی انتخاب های عالی برای جابه جایی و سفر رفتن است. کالسکه های دوبل یکی از انتخاب های والدینی که صاحب فرزند دو قلو هستند می باشد که دارای دو صندلی پشت سر هم است و به راحتی و هم زمان هر دو کودک را در آن قرار می دهید.

جدیدترین ست کالسکه ارزان قیمت در بازار

جدیدترین ست کالسکه ارزان قیمت در بازارفروش کالسکه وکریر به صورت ست یکی از انتخاب های هوشمندانه پدر و مادرها است. با خرید ست کالسکه هم خرید به صرفه ای را از لحاظ قیمت تجربه می کنید و هم با انتخاب یک طرح و رنگ سیسمونی جذاب و خاصی را برای فرزند خود تهیه می کنید.

از عواملی که در طرح های ظاهری کالسکه ها تنوع ایجاد می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اسکلت کلی کالسکه
  • رنگ پارچه پوشش دهنده
  • جنس پارچه پوشش دهنده
  • اندازه چرخ های استفاده شده
  • آپشن های مختلف

معرفی مرغوب ترین سیسمونی نوزاد

معرفی مرغوب ترین سیسمونی نوزادیکی ا ز نکته های مهمی پدر و مادرهای عزیز در هنگام خرید ست کالسکه به عنوان بخشی از سیسمونی نوزاد کم تر توجه می کنند، راحتی خودشان با این وسیله است. توجه به راحتی نوزاد و راحتی خودتان دو عامل مهم و قابل توجه است.

شما قرار است این ماشین اختصاصی نوزاد خود را برانید پس راحتی آن هنگام جا به جایی، میزان ارتفاع و تسلط شما، آپشن های مختلف دیگری که باعث افزایش راحتی شما و فرزندتان می شود، همه و همه از نکات حائز اهمیت است.

اگر قبل از خرید نهایی خود به این نکات توجه داشته باشید بدون شک تجربه رضایت بخشی از انتخاب خود خواهید داشت و می توانید لحظات شادی را با کودک خود بسازید.

فروش ست های نوزادی با نازلترین قیمت

فروش ست های نوزادی با نازلترین قیمتست های نوزادی به دلیل قیمت های به صرفه از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای خرید است. از آپشن هایی که می تواند وجود آن ها کمک کننده باشد، مجهز بودن کالسکه ای که می خرید به سایبان  یا کاور محافظتی برای جلوگیری از تابس مستقیم نور خورشید به صورت کودکتان یا خیس شدن در هنگام بارش باران، تعبیه بخشی به منظور گذاشتن ساک بچه یا وسایل مربوط به کودکتان، ایجاد سبدی که مفید برای هنگام خرید در فروشگاه ها است.

قیمت کالسکه بچه با توجه به دارا بودن آپشن های مختلف و کیفیت کلی محصول دارای دامنه قیمتی مختلفی هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی انواع ست های کالسکه در طرح های متنوع

امروزه کارخانجات و شرکت های زیادی در زمینه تولید لوازم نوزاد از جمله کالسکه، کریر و ...در ایران در حال فعالیت می باشند. روش های مختلفی برای خرید این محصولات پیش

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ